Specjalista ds. Personalnych

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa w zakresie administracji personalnej,
  • Nadzór nad poprawnością danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • Administrowanie i prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • Sporządzanie dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę, aneksy, rozwiązania umów o pracę, zaświadczenia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa),
  • Przygotowywanie raportów i zestawień personalnych,
  • Nadzór nad szkoleniami BHP,
  • Śledzenie zmieniających się przepisów prawa pracy,
  • Min. roczne doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość przepisów: Kodeksu Pracy, prawa cywilnego,
  • Doskonałe zdolności organizacyjne, wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów, solidność, rzetelność w wykonywanych obowiązkach,
  • Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Wymagania:

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Umowę o pracę na czas określony,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do karty multisport.